LV
RU

Alerģijas pacientu atbalsta programmas piedāvājums jūlijā un augustā

Alerģijas pacientu atbalsta programmas piedāvājums jūlijā un augustā

Uzrādot recepti (elektronisku vai papīra formātā) medikamentam, kas paredzēts alerģijas simptomu ārstēšanai, "Latvijas aptieka" aptiekās - AURA BEAUTY atsvaidzinošo mitro salvešu (15 gab.) iepakojumam īpaša cena – EUR 0,30.


Salvetes efektīvi attīra un mīkstina ādu, nodrošinot svaiguma sajūtu visas dienas laikā. Ar vitamīniem A, E, F. Nesatur spirtu, SLS, SLES un parabēnus.


Akcija spēkā līdz 31. augustam vai kamēr aptiekā ir pieejama norādītā prece

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.