LV
RU

C vitamīns ar apelsīnu garšu

C vitamīns ar apelsīnu garšu

Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātājiem

50 košļājamas tabletes          

Neto masa: 65 g 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


C vitamīns veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, normālu imūnsistēmas darbību, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tās*, veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asinsvadu, kaulu, skrimšļu un ādas darbībai, uzlabo dzelzs uzsūkšanos.

 

Sastāvdaļas 1 tabletē/2 tabletēs: glikozes kristāliskais monohidrāts, sorbīts (saldinātājs); C vitamīns (nātrija askorbāts/L-askorbīnskābe) - 200 mg/400 mg (250%/500% no NRV*), izomalts (saldinātājs), augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), silīcija dioksīds (stabilizētājs), apelsīnu (Citrus sinensis) ēteriskā eļļa, taukskābju monoglicerīdi (stabilizētājs),  aspartāms (saldinātājs).

* Uzturvielu atsauces vērtība

 

Lietošana: lietot sakošļājotpa 1-2 tabletēm dienā vai arī pēc ārsta norādījuma.

*labvēlīgo ietekmi panāk katru dienu uzņemot 200 mg C vitamīna papildus dienas devai.

 

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Nelietot pēc derīguma termiņa beigām!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, istabas temperatūrā!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Pārmērīga lietošana var izraisīt caureju veicinošu iedarbību!

Satur fenilalanīna avotu.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

 

Ražotājs: pēcSIA “Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

Izcelsmes valsts: ES. 

Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.