LV
RU

Faringovit pastilas

Faringovit pastilas

Neto masa: 75 g

30 pastilas

 

Uztura bagātinātājs

Ar cukuru un saldinātājiem

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 

 


Pastilas satur propolisu un ārstniecības augu ekstraktus, kā arī C vitamīnu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Mārsils labvēlīgi ietekmē augšējo elpceļu veselību - veicina to sekrēciju un atkrēpošanu, atvieglo kairinošo sajūtu kaklā, iedarbojas nomierinoši uz rīkli un balss saitēm, piemīt antioksidatīvas īpašības. Piparmētra labvēlīgi ietekmē elpceļu veselību - piemīt nomierinoša iedarbība uz kaklu, rīkli un balseni. Mentols sekmē elpošanu caur degunu.

 

Sastāvdaļas 1 pastilā/6 pastilās (ieteicamā diennakts deva):

Glikoze, sorbīts (saldinātājs), ksilīts (saldinātājs),

propoliss – 50 mg/300 mg,

kukurūzas ciete,

parastā mārsila (Thymus Vulg.) sausaisekstrakts 4:1 - 30 mg/180 mg,

C vitamīns (L-askorbīnskābe) – 20 mg (25% no NRV*)/120 mg (150% no NRV*),

augu izcelsmes taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela),

bezūdens silīcija dioksīds (apjoma palielinātājs),

mentols – 5 mg/30 mg, aspartāms (saldinātājs),

piparmētras (Mentha piperita L) ēteriskā eļļa - 1 mg/6 mg

* Uzturvielu atsauces vērtība

 

 

 

Lietošana: Pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma un pieaugušajiem 1-2 pastilas 3 reizes dienā, neuzdzerot šķidrumu, ļaut izkust mutē. 

Lietošanas ierobežojumi: Produkts satur fenilalanīna avotu, tāpēc to nedrīkst lietot, ja ir fenilketonūrija (iedzimta slimība).

 

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Pārmērīga lietošana var izraisīt caureju veicinošu iedarbību!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā, vēsā vietā, istabas temperatūrā!

 

 

Ražotājs: pēc SIA “Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

Izcelsmes valsts: ES.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.