LV
RU

Folskābe 1mg

Folskābe 1mg

Uztura bagātinātājs

50/100 tabletes

Neto masa: 11,25 g/ 22,5 g 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


Folāti veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, veicina normālu asinsradi un aminoskābes sintēzi, palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu; palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu; veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz mazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu imūnsistēmas darbību.

 

Saturs:

1 tabletē

% no NRV, %*

Folskābe

1000 μg

500%

 

Sastāvdaļas: dikalcija fosfāts (skābuma regulētājs), mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe) – 1000 μg (500 % no NRV*)

 

* Uzturvielu atsauces vērtība

 

Produkts nesatur sāli, cieti, kviešus, lipekli, laktozi, raugu, mākslīgus aromatizatorus, konservantus un krāsvielas.

 

Lietošana: pa 1 tabletei dienā uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma. Pusaudžiem un bērniem par lietošanu jākonsultējas ar uztura speciālistu vai ārstu.

 

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā vietā, istabas temperatūrā!

 

Ražotājs: pēc SIA „Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots Lielbritānijā.

Izcelsmes valsts: Lielbritānija.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.