LV
RU

Hronisko slimnieku atbalsta programmu piedāvājums martā

Hronisko slimnieku atbalsta programmu piedāvājums martā "Latvijas aptieka" Diabēta, Alerģijas un Multiplās sklerozes pacientu atbalsta programmu ietvaros martā ir sagatavojusi īpašus piedāvājumus.


Diabēta pacientu atbalsta programma

Latvijas aptiekas
atbalsta programmas ietvaros piedāvā 1. tipa diabēta pacientiem dāvanu – insulīna adatiņas 8 mm, N5.
Lai saņemtu dāvanu, pacientam Latvijas aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formāta) insulīna iegādei, kas apliecinās, ka minētā persona ir 1. tipa diabēta pacients.

Alerģijas pacientu atbalsta programma.

Uzrādot recepti medikamentam alerģijas simptomu ārstēšanai, mūsu farmācijas iestādēs dāvanā saņemsiet Natēja Vitaminus (2,5g) paraugu.

Lai saņemtu dāvanu pacientam Latvijas aptiekas tīkla aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formāta)
medikamentam alerģijas simptomu ārstēšanai.

Multiplās sklerozes pacientu atbalsta programma.

Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) ar diagnozes grupas kodu G35, dāvanā saņemsiet Perskindol (4 ml x 10 gab.) paraugus.Akcijas spēkā līdz 31. martam vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.