LV
RU

Īpašas aptiekas senioriem un invalīdiem

Īpašas aptiekas senioriem un invalīdiem Medikamentu cenas aptiekās ir atšķirīgas. Pensionārus tas reizēm dzen izmisumā, jo par ikdienā nepieciešamajām zālēm jāatdod vai visa pensija.


SIA Latvijas aptieka rūp, lai mūsu senioru vecumdienas būtu nodrošinātas un laimīgas, tāpēc vairākas sava tīkla aptiekas tā sākusi pārveidot par Senioru aptiekām. Bez tam, priekšrocības šajās aptiekās saņem ne tikai vecāka gadagājuma cilvēki, bet arī invalīdi.


Atcerieties, ka atlaide tiks piešķirta uzrādot pensionāra vai invalīda apliecību un Latvijas aptieka klienta karti, kuru var noformēt uz vietas aptiekā.

Būtiska šo aptieku priekšrocība ir farmaceita skaidrojums par pacientu piemaksām, pērkot valsts kompensējamos produktus. Jāņem vērā – grupās, kurās iespējama zāļu aizvietošana, atbilstoši diagnozei paredzētajiem atlaides procentiem valsts apmaksā lētākos analogus. Konsultējoties ar mūsu aptiekārēm, klienti varēs izvēlēties lētākos analogus, kuru aktīvā viela ir identiska. Ja aktīvā viela ir atšķirīga, bet farmakoloģiskā iedarbība identiska, tad aizvietošana ir ārsta kompetencē.
Bez tam, Senioru un invalīdu aptiekas priekšrocību varat baudīt, veicot pirkumu, kurā ir kaut vai tikai viena prece. Sīkāku informāciju jums sniegs aptiekā.

Atgādinām, ka Latvijas aptiekas Senioru un invalīdu aptiekas ir:


Rīgā 
Lomonosova ielā 6 
Maskavas ielā 398 

P. Lejiņa ielā 2

Kleistu ielā 9 

Kurzemes prospektā 132 

Dzelzavas ielā 74 
Biķernieku ielā 98 
Nīcgales ielā 47a
Nīcgales ielā 53
A. Deglava iela 52

Jaunjelgavā, Jelgavas ielā 44

Ventspilī, J.Poruka ielā 13 

Lidotāju ielā 26

Talsos, Dundagas ielā 15


Latvijas aptieka ikvienam allaž atgādina – laba veselība ir visīstākā bagātība, pati galvenā vērtība! Jo vairāk laika veltīsiet savas veselības stiprināšanai, jo vairāk jums būs enerģijas visam pārējam – darbam, draugiem, vaļaspriekam.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.