LV
RU

"Latvijas aptiekas" dāvanas alerģijas un diabēta pacientiem

Latvijas aptieka turpina atbalstīt dažādas klientu grupas, sarūpējot dāvanas gan diabēta pacientu atbalsta programmas, gan alerģijas pacientu atbalsta programmas ietvaros.

Diabēta pacientu atbalsta programma

Projekts “Vai Tev ir pietiekami D vitamīna?”.

Latvijas aptiekas atbalsta programmas ietvaros sadarbībā ar E. Gulbja laboratoriju piedāvā 1. un 2. tipa diabēta pacientiem iespēju:
1) veikt D vitamīna analīzi ievērojami lētāk – tikai 4,53 eur;
2) iegādāties Akcentum Vitamīnu D3 Forte – 30%;
3) ievērojami lētāk veikt atkārtotu D vitamīna analīzi.

Lai saņemtu kuponu, pacientam Latvijas aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formāta), attiecīgi: I tipa diabēta pacientiem – insulīna iegādei, kas apliecinās, ka minētā persona ir 1. tipa diabēta pacients; II tipa pacientiem – recepte medikamentam, kas tiek izmantots 2. tipa diabēta pacientu ārstēšanā.
Akcija spēkā no 10. līdz 31. oktobrim vai kamēr aptiekā ir pieejami kuponi.

♦ ♦ ♦
Latvijas aptiekas atbalsta programmas 1. un 2. tipa diabēta pacientiem dāvanaNatēja Diabetus tējas paraugs (1,5 gr). Tējas sastāvā esošos augus cilvēki tradicionāli ir lietojuši, jo tie labvēlīgi ietekmē organisma vispārējo vielmaiņu, stimulē gremošanu, audu atjaunošanos, žults izdali un urīna izvadīšanu, regulē holesterīna un cukura līmeni asinīs, veicina vēdera izeju.

Lai saņemtu dāvanu , pacientam Latvijas aptiekās farmācijas iestādē jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formāta), attiecīgi: I tipa diabēta pacientiem – insulīna iegādei, kas apliecinās, ka minētā persona ir 1. tipa diabēta pacients; II tipa pacientiem – recepte medikamentam, kas tiek izmantots 2. tipa diabēta pacientu ārstēšanā.
Akcija spēkā no 5. līdz 31. oktobrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.


Alerģijas pacientu atbalsta programma.
Uzrādot recepti medikamentam alerģijas simptomu ārstēšanai, Latvijas aptiekās dāvanā saņemsiet Natēja Vitaminus (2,5g) paraugu.
Lai saņemtu dāvanu pacientam Latvijas aptiekas tīkla aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formāta) medikamentam alerģijas simptomu ārstēšanai.
Akcija spēkā no 5. līdz 31. oktobrim, vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.