LV
RU

Undevit

Undevit

50 dražejas

Neto masa: 50 g

 

Uztura bagātinātājs.

Papildus vitamīnu avots.

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


Sastāvdaļas: Saharoze, C vitamīns (L-askorbīnskābe) – 75 mg (93,75% no NRV*), Cietes sīrups, Kviešu milti, PP vitamīns (niacīns) – 20 mg (125% no NRV *), E vitamīns (alfa‑tokoferolacetātu) – 10 mg alfa-TE (83,3% no NRV *), Rutīns (rutozīds) –10 mg, B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīdu) – 3 mg (214% no NRV *), Pantotēnskābe (Kalcija D – pantotenāts) – 3 mg (50% no NRV *), B2 vitamīns (riboflavīns) – 2 mg (143% no NRV *), B1 vitamīns (tiamīna hidroksihlorīds) – 2 mg (182% no NRV *), A vitamīns (retinilpalmitatāts)  – 1817 µg (227% no NRV *), Talks (irdinātājs) E553B, Aromatizētājs, Saulespuķu eļļa, Dzeltenais un baltais bišu vasks(glazētājviela)E901, B9 vitamīns (folskābe, pteroilmonoglutamīnskābe) – 70 µg (35% no NRV*), B12 vitamīns  (cianokobalamīns) – 2 µg (80% no NRV *).

* NRV - Uzturvielu atsauces vērtība.

 

Lietošana: pieaugušajiem 1 dražeja dienā.

 

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā vietā, istabas temperatūrā!

 

 

Ražotājs: Pēc SIA "Latvijas aptieka" (Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija) pasūtījuma ražots Krievijā.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.