LV
RU
Matu izkrišana
Irēna (08.07.2014 17:59)
Vai kāds lūdzu nevarētu padalīties ar savu pieredzi, kādus līdzekļus lietot, lai stiprinātu matu saknes. Jau 3 mēnešu pastiprināti krīt  un ātrāk sāk taukoties mati. It kā regulāri dažādus vitamīnus lietoju svaigu dārzeņu un augļu formā. Nekādi īpaši stresi un slimības arī nav bijušas šajā laikā.
Lana (15.07.2014 22:54)
Varbūt pie vainas ir ūdens sastāvs, ja tas netiek filtrēts. Pati esmu no Jūrmalas un esmu saskārusies ar šo problēmu. Kad sākām izmantot sāli ūdens attīrīšanai, matu izkrišana mazinājās.
Ieva (23.07.2014 11:45)
Esmu dzirdejusi,ka izmainjas svaraa arii atsaucas uz matiem. Pie tam, e uzreiz, bet apmeeram peec 1,5 meenesha. Pati lietoju Phytopolleine - galvas aadaa iesmeereejamu dabiigu ellu. Pirku aptiekaa. Rezultaats bij lielisks. Pudeliite gan pamaza, bet pietika kaadam pusgadam.
Viesis (05.09.2014 14:28)
Varu ieteikt Pantogar matu nostiprināšanai un augšanas veicināšanai. Man palīdzēja
Veselība - Spirāle Novava T
- Latvijas aptieka - (21.09.2017 17:38)

Labdien! Produkts šobrīd ir pieejams "Latvijas aptiekā" Kr.Barona ielā 117.
Veselība - Spirāle Novava T
- Lāsma Kristapsone - (15.09.2017 19:55)

Sveiki! Vēlējos pajautāt vai var nopirkt vai pasūtīt spirāli? Nova T normal.
Veselība - Bezmaksas paraudziņi
- Latvijas aptieka - (06.05.2015 14:42)

Labdien! Sakarā ar to, ka "Latvijas aptiekas" sagatavotie dāvanu komplekti jaunajām māmiņām ir bijuši ļoti pieprasīti, šobrīd tie aptiekās vairs nav pieejami, bet "Latvijas aptiekas" tīkla aptiekās jaunās māmiņas joprojām var saņemt atlaižu kuponus atsevišķu zīmolu produktiem, kas paredzēti gan māmiņām, gan bērniem. Tos var saņemt māmiņas, kuras vēl ir gaidībās, gan arī māmiņas, kurām mazuļi jau ir piedzimuši. Lūgums jautājumus "Latvijas aptiekai" turpmāk uzdot, zvanot pa tālruni vai rakstot uz e-pastu, kas ir norādīti portāla sadaļā Kontakti, jo sadaļa Forums tāpat kā citos līdzīgos portālos ir paredzēta apmeklētāju savstarpējām diskusijām un viedokļu apmaiņām. Informācija par akciju - dāvanu komplekti jaunajām māmiņām - bija pieejama portālā www.latvijasaptiekas.lv, ikmēneša "Latvijas aptiekas" drukātajā izdevumā, kā arī plakātu formā visās tīkla aptiekās.
Veselība - [Diplomdarbs] Sāls nozīme cilvēka organismā un tās lietošanas paradumi
- Alla Medvedeva - (30.04.2015 19:29)

Sveiki! Gribu lūgt aizpildīt manu aptauju par sāli un tās lietošanas paradumiem. Ļoti nepieciešami respondenti, būšu pateicīga visiem, kas palīdzēs.(Šeit būs links) : http://www.survio.com/survey/d/M8C3M1M2I1N6Y5G5X
Veselība - Bezmaksas paraudziņi
- Ilze - (19.04.2015 14:06)

Redzat māmiņas,uz to aptieka vairs neatbild...Man ari 10 menesi meitinai,un nebiju pat dzirdejusi pagašgad par tādu akciju...Laikam tikai izredzētajiem....
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.