LV
RU

Jauna iniciatīva Latvijas Goda ģimenēm

Jauna iniciatīva Latvijas Goda  ģimenēm Mums katram ir iespēja kādam palīdzēt, un SIA Latvijas aptieka to dara patriotiski un ik dienu – gādājot par mūsu valsts iedzīvotāju veselības aprūpi un dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta atsevišķām iedzīvotāju grupām, un viņu skaits arvien turpina palielināties.

Uzsākot jauno mācību gadu, SIA Latvijas aptieka uzmanība un atbalsts tiek sniegts arī Latvijas Goda ģimene programmas dalībniekiem.

“Esam gandarīti, ka Latvijas Goda ģimene programmas dalībnieku pulks turpina paplašināties, sniedzot arvien daudzveidīgāku piedāvājumu klāstu daudzbērnu ģimenēm un tām ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Aptiekas apmeklējums un tur veiktie pirkumi, it īpaši rudens sezonā, kad pieaug infekcijas slimību izplatība, veido būtisku izdevumu daļu katras ģimenes budžetā. Atbalsts un priekšrocības medicīnas preču iegādē ir ļoti gaidītas un noteikti tiks novērtētas Latvijas Goda ģimeņu vidū,” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore ZAIGA PŪCE.

INFORMĀCIJAI
Latvijas aptiekas Sudraba Plus karti apliecības “Goda ģimene” īpašniekiem izsniedz jebkurā mūsu tīkla aptiekā. Apliecības īpašnieki ir aicinātas ierasties ar tām tuvākajā mūsu tīkla aptiekā, līdzi ņemot apliecību “Goda ģimene”.

Informācija par Latvijas aptiekas Sudraba Plus kartes priekšrocībām un saņemšanas kārtību tiek sniegta ikvienā Latvijas aptiekas tīkla aptiekā, mūsu tīmekļvietnē www.latvijasaptiekas.lv, kā arī programmas Latvijas Goda ģimene tīmekļvietnē: www.godagimene.lv sadaļā “Atlaižu katalogs”.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.