LV
RU
Zaļā karte
Zaļā karte


Latvijas aptieka
saviem pastāvīgajiem klientiem ir izveidojusi pastāvīgā klienta programmu, kas nodrošina tās dalībniekiem īpaši izdevīgus piedāvājumus.

Programmma paredz:

• īpašas atlaides, bonusus precēm;
• informāciju par aktuāliem un jūs interesējošiem veselības jautājumiem, kā arī jaunumiem;
• punktu uzkrājumu no pirkuma summas daļas, kas jāmaksā, ja, uzrādot ārsta izrakstītu īpašo recepti, iegādāsieties apdrošināšanas sabiedrību līgumos noteiktos kompensējamos medikamentus.


Programmas dalībnieku priekšrocības:
 
• rūpēties par savu veselību, piedaloties Latvijas aptiekas veselības veicināšanas pasākumos;
• iepirkties Latvijas aptiekas aptiekās, ievērojami ietaupot. Uzrādot programmas karti katrā iepirkšanās reizē pirms norēķināšanās par preci, jūs tajā uzkrājat punktus turpmākajiem norēķiniem. Viena punkta vērtība atbilst viena centa vērtībai. 
• ar punktiem var norēķināties, apmaksājot līdz 70% no pirkuma summas.

 

 Kā kļūt par Latvijas aptiekas lojalitātes programmas dalībnieku?

 

Izlasiet Latvijas aptiekas lojalitātes programmas noteikumus. Ja nav iebildumu pret tiem, aizpildiet klienta pieteikuma anketu. Apmaiņā pret anketu saņemsiet karti, kas apliecinās jūsu dalību programmā. Aptiekā karte tiks aktivizēta uzreiz un būs gatava lietošanai.

 

Kā pārliecināties par savu uzkrājumu? 

• noskaidrojiet to, uzrādot farmaceitam savu programmas karti;
• jebkurā Latvijas aptiekas aptiekā, saņemot kases norēķina čeku.

 

Kā uzzināt par aktuālajiem piedāvājumiem?

 

Informācija par īpašajiem piedāvājumiem un veselības veicināšanas pasākumiem programmas dalībniekiem tiek nodota ar plašsaziņas līdzekļiem, mājas lapā www.latvijasaptiekas.lv vai saskaņā ar anketā norādīto informācijas saņemšanas veidu.


Ja klienta karte nozaudēta

• Nozaudēto Lojalitātes karti iespējams atjaunot. Dodieties uz tuvāko Latvijas aptiekas aptieku un atkārtoti aizpildiet informācijas anketu.
• Kartes nozaudēšanas gadījumā uzkrātais bonuss netiek anulēts,  ja kartes īpašnieks var nosaukt kartes identifikācijas numuru.

 

Pieteikuma anketu aizpildīšanai var lejuplādēt šeit

JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.