LV
RU
Veselība » Tēmas » Citas tēmas

"Latvijas aptieka" aptieku darba laiku izmaiņas ārkārtējās situācijas laikā

2021-10-21 17:28:57

Uzmanību!

Cienījamie "Latvijas aptieka" aptieku klienti!

Sakarā ar LR Ministru kabinetu rīkojumu Nr. 748 "Par ārkārtas situācijas izsludināšanu" ir mainīti atsevišķu "Latvijas aptieka" tīkla aptieku darba laiki. 

Lasīt tālāk

"Latvijas aptieka" piedāvā arī veterinārās preces

2021-04-12 15:13:47
Vairākās "Latvijas aptieka" aptiekās ir iespēja iegādāties veterinārās preces. Lasīt tālāk
Mums jautā – mēs atbildam! Latvijā nereģistrētie medikamenti

Mums jautā – mēs atbildam! Latvijā nereģistrētie medikamenti

2021-03-03 10:21:27

Kādos gadījumos ārsts izraksta Latvijā nereģistrētas zāles?

Lasīt tālākJAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.