LV
RU
Programma 60+
Programma 60+

Latvijas aptieka saviem klientiem ir izstrādājusi un piedāvā – PROGRAMMU 60+.

Palīdzība paredzēta ne tikai cilvēkiem vecuma grupā virs 60 gadiem, bet arī jebkura vecuma personām ar invaliditāti.

Uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), daudzus produktus iespējams iegādāties ar atlaidi.*

Izraugieties sev tuvāko vai tīkamāko farmācijas iestādi, un mūsu atsaucīgie farmaceiti sniegs jums vispusīgu informāciju par jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī piedāvās ekonomiskus risinājumus, ļaujot IETAUPĪT.

*Piedāvājums attiecas uz personām no 60 gadu vecuma, kā arī uz personām ar invaliditāti bez vecuma ierobežojuma. Piedāvājums spēkā uzrādot attiecīgi personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) vai invalīda apliecību un Latvijas aptiekas klienta karti Programma 60+, pērkot 1 preci un vairāk. 20 % atlaide ceturtdienās attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru regulārā cena pirms samazinājuma piemērošanas ir ne mazāka par 1,50 EUR. 6 % uzkrājums ir spēkā visās nedēļas dienās, izņemot ceturtdienu. Programmas piedāvājums neattiecas uz medikamentiem un kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm. Latvijas aptiekai ir tiesības pārtraukt piedāvā jumu jebkurā laikā. Piedāvājums attiecas tikai uz tām aptiekām, kuras iekļautas PROGRAMMĀ 60+.

JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.