LV
RU

LATVIJAS APTIEKA dāvina  (3)

LATVIJAS APTIEKA dāvina

Noderīgu un nepieciešamu lietu komplekts māmiņai un jaundzimušajam ērtā un mūsdienīgā somiņā


No 2015. gada 15. aprīļa, uzrādot Mātes pasi, jebkurā Latvijas aptiekas aptiekā saņemiet dāvanu komplektu bez maksas.
Akcija spēkā, kamēr komplekti ir aptiekā.
Komplektu skaits ierobežots.
Mātes pases uzrādītājam tiek izsniegts viens komplekts, par ko farmaceits izdara atzīmi Mātes pasē.

 
Jaunākie komentāri
Marina (17.04.2015 11:13)
Ir jautājums. Ja tikko piedzima bērns arī var saņemt somu ar pārsteigumiem?
Es (17.04.2015 09:41)
Vismaz Valmierā vakar jau visi komplekti bija beigušies. Žēl:( Laikam maz ir iedalīti. Vajadzētu dot priekšroku māmiņām ar pirmo grūtniecību.
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.