LV
RU
Latvijas aptieka 12 Aptiekas filiāle Burtniekos
Adrese:
Jaunatnes ielā 15a, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206
Tālrunis:
27832103
Darba laiki:

P. 10.00-16.00
0. 8.00-16.00
T. Slēgts
C. 10.00-16.00
P. Slēgts
S. Slēgts
Sv. Slēgts

Kurš gan šeit nezina farmaceiti Inesi Kurpnieci! Iejūtīga, zinoša, savs cilvēks visā Burtnieku novadā. Aptiekas ir kā viņas otrās mājas, tāpēc šeit saņemsiet sirsnīgu un profesionālu palīdzību. 

Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.