LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

Miega slimību centrs
Miega slimību centrs

Latvijas aptiekas Sudraba kartes īpašniekiem

 -15% atlaide miega apnojas diagnostikai – poligrāfijai 
Rīgā, Tukuma ielā 6, un Ventspilī, Raiņa ielā 6.

Plašāka informācija par SIA Miega slimību centrs pieejama - www.miegacentrs.lv


SIA Miega slimību centrs ir pirmā speciālizētā privātklīnika Latvijā, kas nodarbojas ar miega apnojas un krākšanas diagnostiku un ārstēšanu kopš 2006. gada, kad Amerikā praktizējošais ārsts Dianis Irbe un Latvijas uzņēmējs Artis Svaža apvienoja savus spēkus un nodibināja uzņēmumu ”Miega slimību centrs”. Ir pagājuši 12 gadi. Visu šo laiku uzņēmums aktīvi attīstās, nepārtraukti ieguldot līdzekļus kompetencēs, tehnoloģijās un darbinieku apmācībā. Šodien ”Miega slimību centrs” ir musdienīga privātklīnika. Sadarbībā ar nozares vadošiem iekārtu un tehnoloģiju piegādātājiem no visas pasaules, klīnikā tiek izmantotas visjaunākās tehnoloģijas miega apnojas diagnostikā un ārstēšanā.

Latvijā Miega slimību centrs ir vienīgā specializētā privātklīnika, kura nodarbojas ar miega apnojas un krākšanas diagnostiku un ārstēšanu.

Mūsu priekšrocība ir liela praktiskā pieredze, nopietna zinātniskā bāze, vismodernākās diagnostikas un ārstēšanas iekārtas, kā arī ndividuāla pieeja katram pacientam. Klīnikas speciālistiem un darbiniekiem rūp pacienta komforts. Mēs cenšamies radīt visus nosacījumus tam, lai ārstēšana būtu ne tikai efektīva, bet arī maksimāli komfortabla pacientam un viņa tuviniekiem.


JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.