LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

MFD Veselības grupa
MFD Veselības grupa


Uzrādot Latvijas aptiekas Sudraba karti, saņemsiet pastāvīgas atlaides pakalpojumiem:

- ārsta pieņemšana, konsultācija – 10% atlaide,
- diagnostika – 10% atlaide.

Akciju laikā – pakalpojumi par īpašām cenām! Atlaide domāta visiem maksas pakalpojumiem. Tā neattiecas uz kontrastvielām, vakcīnām un asinsvadu ķirurga pakalpojumiem. Atlaides nesummējas. 
Detalizēts pakalpojumu saraksts pieejams MFD Veselības grupa

Veselības grupas pirmsākumi meklējami pirms vairāk nekā 40 gadiem – toreiz tā bija ambulatora veselības aprūpes iestāde. Tagad MFD ir viena no lielākajām daudzprofila veselības aprūpes iestādēm – vairāk nekā 700 darbinieku sniedz plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus vairāk nekā 250 tūkstošiem pacientu dažādās vietās visā Rīgā un Latvijā. Par Rīgas kreisā krasta, tuvās Zemgales un Kurzemes iedzīvotāju veselību rūpējas MFD veselības centri „Pārdaugava” un „Iļģuciems”, kā arī MFD doktorāts „Ziepniekkalns”. Galvaspilsētas centra iedzīvotājiem tiek nodrošināti plaša profila medicīnas pakalpojumi senākajā Rīgas Veselības centrā „Možums - 1”, stomatoloģijas pakalpojumi zobārstniecībā „Nova dent”, diagnostiskos izmeklējumus veic Vizuālās un funkcionālās diagnostikas kabinetā, bet par sieviešu vese lību rūpējas jaunais MFD sieviešu veselības centrs „Vita”. Mežciema un tā apkārtnes iedzīvotājiem medicīnas pakalpojumus nodrošina mājīgais MFD doktorāts „Mežciems”, piedāvājot gan primāro un sekundāro veselības aprūpi, gan stomatoloģijas un kosmetologa pakalpojumus. Purvciema iedzīvotājiem plaša spektra pakalpojumus nodrošina „Nova Dent” un MFD sieviešu veselības centrs „Vita”. Ķengaragā jau vairākus gadu desmitus par iedzīvotāju veselību rūpējas MFD veselības centrs „Dziedniecība” un MFD doktorāts „Aglona”.

Kompleksas sirds veselības pārbaudes un ārstēšanu Rīgas un Latvijas iedzīvotājiem nodrošina MFD kardiocentri.   MFD Veselības grupa ieklausās gan ārstu vēlmēs un ieteikumos, gan pacientu viedokļos, lai maksimāli pilnveidotu pakalpojumu klāstu un uzlabotu apkalpošanas kvalitāti, kas ļautu pozitīvi atšķirties no Latvijā ierastā medicīnas servisa. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un izcilo ārstu pieredzi, MFD pamatmērķis ir rūpēties par iedzīvotāju veselību, nodrošinot savlaicīgu slimību profilaksi, kā arī sniedzot efektīvus diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumus.

JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.