LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

Veselības centrs 4
Veselības centrs 4


Uzrādot Latvijas aptiekas Sudraba karti, saņemsiet pastāvīgas atlaides pakalpojumiem:


- ārsta pieņemšana, konsultācija – 10% atlaide,


Akciju laikā – pakalpojumi par īpašām cenām!
Detalizēts pakalpojumu saraksts pieejams - Veselības centrs 4

VC4 un tā filiāļu iespēju arsenāls - jūsu veselībai un labsajūtai!

Veselības centrs 4 (VC4) ir tautā iemīļota ambulatorās aprūpes privātklīnika ar labām tradīcijām un lieliskiem, pieredzes bagātiem speciālistiem. 20 gadu pastāvēšanas laikā VC4 ir izaudzis par lielāko privātklīniku Latvijā - ar vairāk nekā 20 filiāļu un saistīto uzņēmumu tīklu. VC4 lepojas ne tikai ar tehnoloģiski modernāko medicīnisko aparatūru, bet arī daudzveidīgām diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas iespējām, kas tiek nodrošinātas viena medicīnas centra ietvaros. VC4 pieejamais MR, datortomogrāfijas, digitālās radioloģijas, Premium klases ultrasonogrāfijas, kā arī funkcionālo un endoskopisko diagnostikas iekārtu klāsts nodrošina pārliecinošus rezultātus. Tas tiek nemitīgi atjaunināts un pilnveidots, lai saglabātu pozīcijas Latvijas tirgū. VC4 īpaši specializējas kāju vēnu patoloģiju diagnostikā un ārstēšanā. VC4 Baltijas vēnu klīnika vienīgā Baltijas reģionā piedāvā visas pasaulē pieejamās vēnu ārstēšanas tehnoloģijas, ieskaitot jaunāko – vēnu slēgšanu, pielietojot cianoakrilātu. VC4 pieejamā telemedicīnas sistēma ar iespēju nepieciešamības gadījumā izmeklējumus pārsūtīt uz citām struktūrvienībām elektroniski ļauj operatīvāk uzstādīt diagnozi un ātrāk uzsākt nepieciešamo ārstēšanu. Turklāt visas ziņas par pacientu un iepriekš veiktie izmeklējumi ilglaicīgi tiek glabāti vienkopus centralizētā datu arhivācijas sistēmā, kas sniedz ieskatu pacienta slimības vēsturē un dod iespēju jaunos attēlus salīdzināt ar iepriekšējā perioda diagnostiskajiem uzņēmumiem.

Pacientiem tiek sniegti arī valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi. Valsts skrīninga programmas ietvaros iespējams veikt mamogrāfiju. Liels ieguvums būs tām pacientēm, kuras izmeklējumu veiks ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) uzaicinājuma vēstulēm veiks bez maksas vai ar ģimenes ārsta nosūtījumu – tikai ar valsts noteikto līdzmaksājumu. Standarta mamogrāfijas ietvaros tiks veikti divi krūšu izmeklējumi – digitālā mamogrāfija un padziļināta izmeklēšana, ko nodrošina 3D tomosintēze.* VC4 ir viens no aktīvākajiem krūšu profilaktisko pārbaužu veicinātājiem. Kopš 2010.gada uz Latvijas reģioniem regulāri dodas arī īpaši aprīkots autobuss, kurā iespējams veikt augstvērtīgu mobilo mamogrāfiju. Mērķis – mazināt krūts vēža attīstību un nodrošināt šo izmeklējumu veikšanu tuvāk dzīvesvietai.

* Krūts vēža skrīningam ar krūšu 3D tomosintēzi ir augstāka vēža diagnostikas precizitāte nekā tradicionālajai 2D mamogrāfijai, ar to var labāk vizualizēt veidojumus, deformācijas un asimetriskus sabiezējumus. Tomozintēze īpaši atvieglo diagnostiku blīvu krūšu gadījumā, kas standarta mamogrāfijā ir apgrūtinoša, tāpēc retāk jāveic atkārtoti izmeklējumi.
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.