LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

AS Latvijas Jūras medicīnas centrs
AS Latvijas Jūras medicīnas centrs


Uzrādot Latvijas aptiekas Sudraba karti, saņemsiet pastāvīgas atlaides pakalpojumiem:

- ārsta pieņemšana, konsultācija – 10% atlaide,
- diagnostika – 10% atlaide

Akciju laikā – pakalpojumi par īpašām cenām!
Detalizēts pakalpojumu saraksts pieejams - AS Latvijas Jūras medicīnas centrs


Latvijas Jūras medicīnas centrs (LJMC) ir sertificēta daudzprofila ārstniecības iestāde. Kvalificēti speciālisti strādā ar jaunākās paaudzes modernāko aparatūru, ārsti un medicīnas personāls sniedz saviem klientiem iejūtīgu attieksmi un kvalitatīvu ārstēšanu. LJMC nodrošina ārstniecības pakalpojumus pacientiem no visas Latvijas. LJMC ir noslēgti sadarbības līgumi ar visām veselības apdrošināšanas kompānijām.
Esiet veseli!JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.