LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

Derma Clinic Riga
Derma Clinic Riga

Uzrādot Latvijas aptiekas Zaļo karti vai Sudraba karti - 10% atlaide visiem pakalpojumiem.

Katru mēnesi papildus tiek plānots īpašs piedāvājums Latvijas aptiekas karšu īpašniekiem.

Plašāka informācija par klīnkas pakalpojumiem pieejama Derma Clinic Riga.


2015. gada augustā savas durvis pacientiem vērusi  jauna dermatoloģijas klīnika Derma Clinic Riga Grebenščikova ielā 1 (vieta vairāk pazīstama no senajiem laikiem kā Diagnostikas centrs). Jaunās klīnikas darbības vadmotīvs ir lietišķā dermatololoģija, tas nozīmē, ka pacients, kurš ieradies klīnikā, var saņemt maksimālu izmeklējumu klāstu, kā rezultātā  doties mājās ar jau noteiktu diagnozi vai pat pabeigtu ārstēšanu.

Klīnika darbojas Diagnostikas centra telpās, kas ievērojami atvieglo daudzu ādas slimību un stāvokļu diagnostiku, jo nepieciešamības gadījumā pieejami vienlaicīgi gan laboratorijas izmeklējumi, gan citu ārstu speciālistu konsultācija. Arī pati klīnikas ārstu un māsiņu komanda ir to vērta, jo vadības groži klīnikā ir Latvijā pazīstamā, pieredzējušā dermatologa Raimonda Karla rokās. Savu nu jau gandrīz 20 gadu praktisko pieredzi  profesijā klīnikas vadītājs tagad dala ar saviem jaunajiem kolēģiem. Šāda komandas darbība ievērojami ir samazinājusi pacientu gaidīšanas rindas un uzlabojusi pakalpojumu pieejamību. Protams, daktera Karla vārds daudziem saistās ar cīņu pret ādas audzējiem, to agrīnu diagnostiku ar dermatoskopijas metodi, lāzeru pielietošanu, sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti un attieksmi pret pacientiem.

Jau šobrīd klīnikā tiek veikta dažādu ādas veidojumu likvidācija ar jaunākās paaudzes ogļskābā lāzera iekārtu. Dermatologa konsultācija klīnikā ir iespējama visu vecuma grupu pacientiem no bērniem līdz sirmgalvjiem. Sēnīšu skartie nagi, pusaudžu pinnes, bērnu kārpas, psoriāze, atopiskais dermatīts, dažādi ādas jaunveidojumi un protams ādas vēža agrīna noteikšana un ārstēšana ir jaunās dermatoloģijas klīnikas darba jautājumi. Arī cenu politika klīnikā ir piemērojama atbilstoši katrai pacientu grupai.

Klīnika cieši sadarbojas ar Latvijas aptiekas filiāli, kas atrodas šeit pat Diagnostikas centrā. Aptieka nodrošina plašu klāstu ar dermatoloģijā lietojamiem medikamentiem, arī tādiem, kuri parastā kārtā aptiekās nav pieejami. Šāda sadarbība nodrošina nepieciešamo medikamentu pieejamību, āri tādu, kas pagatavojamas individuāli. Un vēl, Derma Clinic Riga pēc konsultācijas vai procedūras, uzrādot savu Latvijas aptiekas klienta karti iespējams saņemt speciālas atlaides.

JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.