LV
RU
Pastāvīgo klientu programma » Sadarbības partneri

OptiO optikas veikalu tīkls
OptiO optikas veikalu tīkls

Uzrādot Latvijas aptiekas Sudraba karti, saņemsiet pastāvīgas atlaides pakalpojumiem:

  • 20% atlaide redzes pārbaudei;
  • 50% atlaide acu spiediena mērījumam.


Atlaides nesummējas ar citām OptiO optikas veikalu tīkla akcijām un atlaidēm.Plašāka informācija par veikalu tīklu pieejama - OptiO optikas veikalu tīkls.

OptiO optikas veikalu tīkls sniedz augsti profesionālus redzes korekcijas pakalpojumus un izgatavo funkcionālas, kvalitatīvas un mūsdienīgas brilles par izdevīgām un pircējiem pieejamām cenām – sākot no 10€. Jau vairākus gadus OptiO ir oficiālais Kodak Lens briļļu lēcu pārstāvis Latvijā un Lietuvā. 11 gadu darbības laikā Latvijā izveidoti 23 veikali, kas atrodas lielākajās pilsētās: Rīgā, Ogrē, Bauskā, Madonā, Talsos, Jelgavā, Liepājā, Jēkabpilī un Cēsīs. 


Jebkurā no OptiO veikaliem ir iespējams veikt redzes pārbaudi pie augsti kvalificētiem optometristiem, kuri regulāri papildina savas zināšanas redzes aprūpē. Redzes pārbaudes laikā notiek ne tikai acu primāro funkciju novērtēšana, dažādu optisko korekcijas līdzekļu piemeklēšana un receptes izrakstīšana, bet arī acs spiediena mērīšana, tīklenes centrālās daļas novērtēšana, acs veselības stāvokļa novērtēšana un citas manipulācijas. 

Lai nodrošinātu augstakā līmeņa redzes korekciju, OptiO strādā ar modernākajām un progresīvākajām Kodak lēcu tehnoloģijām no ASV. Kodak firmas briļļu lēcas nodrošina plašu izvēles diapazonu ikvienam nepieciešamajam risinājumam – no plānām, vieglām, plakanām lēcām līdz vairāku pārklājumu iespējām. Brillēs ar Kodak lēcām ikviens izskatīsies un jutīsies lieliski! OptiOveikalos brilles ar Kodak lēcām var iegādāties, sākot no 49€. Bet kā alternatīvu brillēm OptiO piedāvā plašu kontaktlēcu klāstu un vienmēr aktuālās saulesbrilles.
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.