LV
RU

-20% katru dienu* - "Latvijas aptieka" atbalsts Programmas 60+ dalībniekiem.

-20% katru dienu* -

Latvijas aptieka saviem klientiem ir izstrādājusi un piedāvā – PROGRAMMU 60+.

Palīdzība paredzēta ne tikai cilvēkiem vecuma grupā virs 60 gadiem, bet arī jebkura vecuma personām ar invaliditāti.


Ikvienam ir svarīgi just līdzcilvēku empātiju, sapratni, atsaucību un gatavību palīdzēt. Latvijas aptieka par savu pienākumu uzskata ne tikai nodrošināt augstvērtīgu farmaceitisko aprūpi, bet arī turpināt izzināt konkrētu veselības uzlabošanas grupu vajadzības un piedāvāt veselību veicinošus pasākumus. Jau sekmīgi darbojas Hronisko pacientu un vairākas citas atbalsta programmas, piemēram, diabēta un multiplās jeb izkaisītās sklerozes, alerģijas un stomas pacientiem. Atbalsts tiek sniegts katru mēnesi, nodrošinot izdevīgas iepirkšanās iespējas un atlaižu politiku un piedāvājot dažādas bezmaksas iespējas.


Tagad Latvijas aptieka saviem klientiem ir izstrādājusi un piedāvā vēl vienu pasākumu kopumu – PROGRAMMA 60+.

Palīdzība paredzēta ne tikai cilvēkiem vecuma grupā virs 60 gadiem, bet arī jebkura vecuma personām ar invaliditāti.

Uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), daudzus produktus iespējams iegādāties ar atlaidi.*

Izraugieties sev tuvāko vai tīkamāko farmācijas iestādi, un mūsu atsaucīgie farmaceiti sniegs jums vispusīgu informāciju par jūs interesējošiem jautājumiem, kā arī piedāvās ekonomiskus risinājumus, ļaujot IETAUPĪT.

PROGRAMMA 60+ ir spēkā visās Latvijas aptieka tīkla aptiekās 

 

 

* Piedāvājums attiecas uz personām no 60 gadu vecuma, kā arī uz personām ar invaliditāti bez vecuma ierobežojuma. Piedāvājums spēkā uzrādot attiecīgi personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) vai invalīda apliecību un Latvijas aptiekas klienta karti, pērkot 3 preces un vairāk.

Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru regulārā cena pirms samazinājuma piemērošanas ir ne mazāka par 1,50 EUR. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, bet šīs preces tiek iekļautas kopējā pirkuma preču skaitā. Piedāvājums neattiecas uz medikamentiem un kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm.

Latvijas aptiekai ir tiesības pārtraukt piedāvā jumu jebkurā laikā. 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.