LV
RU

Apmeklē "Latvijas aptiekas" aktivitāšu stendu Dziesmu un deju svētku norises vietās!

Apmeklē Kāpēc Dziesmu un deju svētki tā fascinē? Tas vislabāk saprotams caur senču gudrībām un tautas garamantām, tāpēc svarīgi savu garīgumu un patību stiprināt.


Latvijas aptieka
ikvienam liek pie sirds: katra personiskā prioritāte ir tikai viena – VESELĪBA.

1.jūlijā Skonto stadionā, no 4. jūlija līdz 6. jūlijam Daugavas stadionā, kā arī 7. un 8. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē aicinām ikvienu svētku dalībnieku un apmeklētāju apmeklēt Latvijas aptieka aktivitāšu stendu, kur būs iespēja:

 

Novēli veselību! Uz īpaši veidotas atklātnes atstāt veselības vēlējumu sev tuvākajam Latvijas novadam, ciemam, pilsētai, reģionam. Latvijas 100gades svinību laikā Jūsu novēlējums sasniegs adresātu.

Balss un kāju relaksācijas zona.Sniegsim atvēsinošu un atsvaidzinošu palīdzību ātram noguruma sajūtas kājās atvieglojumam. Izmantosim Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma Silvanols ražoto dabīgo līdzekli VENOLUX, kura sastāvā esošie mentola kristāli atvēsina, atsvaidzina un sniedz tūlītēju atvieglojumu, savukārt silbiols (patentēts egles skuju ekstrakts) piešķir gelam dabīgu, patīkamu, atsvaidzinošu aromātu.

 

Veiksim mutes dobuma un rīkles gala gļotādas aprūpi. Izmantosim līdzekļus, kuru sastāvā visas vielas ir dabīgas, kas veido mehānisku aizsargslāni uz mutes dobuma un rīkles gala gļotādas. Tas palīdz uzturēt gļotādu mitru un elastīgu, mazina diskomforta sajūtu un sāpes, samazina skrāpēšanās sajūtu kaklā un berzi;

 

Saņem priekšrocību karti! Latvijā nebijis, unikāls projekts.Izmantojot karti līdz 2018. gada 30. septembrim, pirkumam Latvijas aptieka aptiekās būs īpaši nosacījumi.

 

VESELĪBA - tā ir visīstākā bagātība, pati galvenā vērtība, tā dod svētību it visā!

Lai jums ikvienam ir stipra veselība, mundrs gars, skaņa balss un raits dejas solis!

Lai mīļas tradīcijas sasilda jūsu un jums tuvo cilvēku sirdis!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.