LV
RU

ASKORBĪNSKĀBE dražejas N200

ASKORBĪNSKĀBE dražejas N200

Akcentum
Uztura bagātinātājs


C vitamīns

200 dražejas

Neto masa: 50 g

 


Askorbīnskābe

C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, normālu nervu sistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas, smaganu, zobu, skrimšļu, kaulu un asinsvadu darbībai. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.


Lietošana: bērniem no 5 gadu vecuma 1 dražeja dienā, pieaugušajiem 1–2 dražejas dienā.

Dienas deva 1-2 dražejas satur C vitamīnu 50 -100 mg (62,5 % – 125 % NRV*).

* Uzturvielu atsauces vērtība.

Sastāvdaļas: cukurs, L-askorbīnskābe, cietes sīrups, apelsīnu aromatizētājs, talks (pretsalipes viela), saflora ekstrakts, bišu vasks (glazētājviela), saulespuķu eļļa.

Brīdinājumi. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai! Nelietot pēc derīguma termiņa beigām! Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Uzglabāt istabas temperatūrā. Sargāt no tiešiem saules stariem.


Ražotājs: pēc SIA “Latvijas Aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV – 2114, Latvija, pasūtījuma ražots Moldovā.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.