LV
RU

Augu tēja Urovit 50 g

Augu tēja Urovit 50 g

Augu tēja “Urovit”. Augu maisījums tējas pagatavošanai.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.Sastāvs: • Mežrožu augļi (Rosa cinnamomea fructus) - 1.38 g
• Pelašķu laksti (Achillea millefolium herba) - 1.14 g
• Lakricas sakne (Glycyrrhiza glabra radix) - 0.96 g
• Melnā plūškoka ziedi (Sambucus nigra flores) - 0.96 g
• Mazā mārsila laksti (Thymus serpyllum herba) - 0.96 g
• Kadiķu augļi (Juniperus communis fructus) - 0.90 g
• Bērza pumpuri (Betula verrucosa gemmae) - 0.96 g
• Kalmes saknenis (Acorus calamus rhizoma) - 0.96 g
• Brūkleņu lapas (Vaccinium vitis-idaea folium) - 1.02 g

Pagatavošana: vienu tējkaroti (3g) augu maisījuma apliet ar vienu glāzi (150-200 ml) vāroša ūdens, ļauj ievilkties 10-15 minūtes.

Lietošana: pieaugušajiem pa vienai glāzei 2-3 dienā. Lietošanas ilgums 1,5-2 mēneši. Nepieciešamības gadījumā kursu atkārto 2-3 reizes gadā.
Lietošanas ierobežojumi: nelietot grūtniecības un laktācijas periodā. Nelietot individuālas nepanesamības pret augu tējas sastāvdaļām gadījumā.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.