LV
RU

BIOAPTA

BIOAPTA „BIOAPTA” ir Itālijā ražoti hipoalerģiskie līdzekļi, kas uztur ādas fizioloģisko līdzsvaru un pH līmeni, kas savukārt veicina ādas veselību un cilvēka labsajūtu kopumā.

 

„BIOAPTА” piedāvā ādas kopšanas sistēmu, kas pamatota ar mūsdienu medicīnas principiem. Visi „BIOAPTA” līdzekļi ir izstrādāti, izmantojot jaunākās zināšanas, kas iegūtas klīnisko pētījumu rezultātā. Itālijas klīnisko dermatologu, farmaceitu un universitāšu zinātnieku, kuri nodarbojas ar ādas veselības jautājumiem, dalība „BIOAPTA” līdzekļu izstrādē ir ļāvusi izveidot kosmētikas līdzekļu līniju, ko ir ieteicams lietot kā ārstniecības un profilakses sistēmu ādas kopšanā un kurā ņemtas vērā ādas uzbūves un funkciju īpatnības, it īpaši jutīgai un problemātiskai ādai.

„BIOAPTA” līdzekļu sastāvā ir augu eļļas ( olīvu, rīcina, sezama, saulespuķu, zemesriekstu un sojas eļļas, kā arī diedzētu kviešu un kukurūzas graudu eļļas) un augu ekstrakti (bišu maizes ekstrakts (Bee Pollen), mirres (Сommiphora mukul), savvaļas burkānu ekstrakts (Daucus Carota extract), velna naga (Martynia annua), burvju lazdas (Hamamelis virginiana), dzels asparāga (Ruscus aculeatus) ekstrakts), kuru efektivitāte ir zinātniski pierādīta, un daudz citu dabisku sastāvdaļu.

„BIOAPTA sastāvā esošā ūdens attīrīšanai tiek izmatota reversās osmozes iekārta. Reversā osmoze šobrīd ir vismodernākā ūdens attīrīšanas tehnoloģija. Iegūtajam ūdenim ir unikāla tīrības pakāpe, un pēc attīrītā ūdens īpašībām tas ir līdzīgs seno ledāju kušanas rezultātā iegūtajam ūdenim, kas ir atzīts par ekoloģiski vistīrāko un noderīgāko cilvēkam.


Šobrīd „LABORATORI RIUNITI DELLE FARMACIE” piedāvā sešas „BIOAPTA” līdzekļu līnijas, kurās ir iekļauti 48 produkti:

• Dermatoloģiskā līnija;
• Matu kopšanas līdzekļu līnija;
• Sejas kopšanas līdzekļu līnija;
• Ķermeņa kopšanas līdzekļu līnija;
• Pret saules aizsardzības līnija;
• Mutes dobuma higiēnas līnija.


Plašāk par dermokosmētikas zīmola produktiem - www.bioapta.lv

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.