LV
RU

Dāvana ikvienam!

Dāvana ikvienam!

Sirds un asinsvadu veselība ir cilvēka dzīves kvalitātes pamatvērtība. Ja sirds ir vesela, tad cilvēkam ir lielāka iespēja būt aktīvam, dzīvespriecīgam, možam – un otrādi.


Tomēr sirds un asinsvadu veselībai ir būtiski arī citi faktori, no kuriem lielāko daļu katrs var ietekmēt pats.

"Latvijas aptieka" izsaka pateicību Slimību profilakses un kontroles centram par sadarbību, kurā rezultējusies iespējā katram interesentam dāvināt izdevumu "Sirds un asinsvadu veselības formula", kura apkopota patiesi noderīga informācija, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību. Izmantojiet iespēju, ienāciet mūsu aptiekā un paņemiet šo dāvanu – noderēs!

P. S. Izdevumu skaits ir ierobežots, tāpēc neatlieciet aptiekas apmeklējumu uz pēdējo mirkli.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.