LV
RU

Dāvanu maģija – ikvienam!

Dāvanu maģija – ikvienam!

Sajūtas un emocijas visiedarbīgāk atmodina dāvanas – ne tikai tās, ko saņemam, bet arī tās, ko sarūpējam sev mīļiem un nozīmīgiem cilvēkiem.Dāvanas ir mirkļi, ko veltām viņiem, arī atmiņas, un, protams, tās, ko, skaisti iesaiņotas, pasniedzam cits citam gadu mijā. Tā mēs izrādām savu uzmanību un dalāmies mīlestībā, un dalīts prieks, kā zināms, ir divkāršs prieks. Kur meklēt tādas brīnumainas veltes? Nepaejiet garām aptiekai! Ķermeņa kopšanas kosmētikas un citu veselību stiprinošu produktu piedāvājums Latvijas aptiekas tīkla farmācijas iestādēs ir bagātīgs un daudzveidīgs ikvienam – gan sievietēm, gan vīriešiem, gan cienījamiem senioriem un pat zīdainīšiem, un mūsu zinošie farmaceiti jums palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko dāvanu!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.