LV
RU

Diabēta pacientu atbalsta programma maijā

Diabēta pacientu atbalsta programma maijā Diabēta pacientu atbalsta programmas ietvaros Latvijas aptieka maijā piedāvā:

1. un 2. tipa diabēta pacientiem AR 50% ATLAIDI

ĪPAŠA CENA – 1,49 EUREVELINE Revitalum 25% UREA krēms papēžiem 8 in 1, 75 ml
EVELINE REVITALUM Intensīvas iedarbības atjaunojošs krēms–komprese 8x1 saplaisājušai papēžu ādai ar 25% urīnvielas.

Efektīvi atjauno saplaisājušu, raupju papēžu un pēdu ādu, ļaujot atkal sajust tās zīdaino gludumu un maigumu. Intensīvi atjaunojoša iedarbība ar Radical Repair Technology®, bišu vasku un keratīnu. Rezultāti redzami jau triju dienu laikā (in-vivo tests izraudzītā sieviešu grupā).

Lai varētu iegādāties šo produktu par īpašu cenu, pacientam Latvijas aptiekas tīkla aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formātā) – attiecīgi:

   - I tipa diabēta pacientiem – insulīna iegādei, kas apliecinās, ka minētā persona ir 1. tipa diabēta pacients;
   - II tipa pacientiem – recepte medikamentam, kas tiek izmantots 2. tipa diabēta pacientu ārstēšanā.


Akcija spēkā līdz 31. maijam vai kamēr aptiekā ir pieejama norādītā prece.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.