LV
RU

FOLSKĀBE 1 mg tabletes N100

FOLSKĀBE 1 mg tabletes N100

Akcentum
Uztura bagātinātājs

100 tabletes

Neto masa: 18,0 g


Folāti veicina: mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, normālu asinsradi un aminoskābes sintēzi, normālas psiholoģiskās funkcijas, normālu imūnsistēmas darbību. Folāti palīdz: nodrošināt šūnu dalīšanās procesu, normālu homocisteīna vielmaiņu, mazināt nogurumu un nespēku.

Saturs:

1 tabletē

% NRV*

Folskābe

1000 μg

500%

 

* Uzturvielu atsauces vērtība

Sastāvdaļas: dikalcija fosfāts (apjoma palielinātājs), mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe) – 1000 μg (500 % no NRV*), silīcija dioksīds (pretsalipes viela).

* Uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma.

Brīdinājumi: nelietot komponentu individuālās nepanesības gadījumā.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt temperatūrā ne augstākā par +25°C.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

 


Ražotājs: pēc SIA „Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

Izcelsmes valsts: ES

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.