LV
RU

GADA FARMACEITS 2020 tituls "Latvijas aptieka" farmaceitei!

GADA FARMACEITS 2020 tituls Paldies ir vienīgā valūta, kura nekad nav devalvējusies, mazinājusi savu vērtību.


Uzņēmuma "Latvijas aptieka" darbinieki, mūsu klienti, sadarbības partneri gavilē! Latvijas Ārstu biedrības rīkotajā "Gada balva medicīnā" pasākumā titulu Gada farmaceits, pateicoties sabiedrības balsojumam, ieguva mūsu lieliskā Dināra Gedzjune no Daugavpils – aptiekas vadītāja, kas saņēmusi augstākos pacientu un kolēģu novērtējumus, farmaceite, kurai darbs ir sirdslieta. Aizrautīga, perpetuum mobile, zinoša, atsaucīga.

TIEŠI VIŅA IR IEGUVUSI GADA FARMACEITA 2020 TITULU!!!


Kur Dināru sastapt? “Latvijas aptiekā”, Daugavpilī, Valkas ielā 2a.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.