LV
RU

GINKOVIT FORTE PLUS kapsulas N30

GINKOVIT FORTE PLUS kapsulas N30

Akcentum

Neto masa: 15g

Uztura bagātinātājs

Divdaivu ginka lapu ekstrakts veicina perifēro asins mikrocirkulāciju, palīdz saglabāt kognitīvās funkcijas, veicina normālas kardiovaskulārās un nervu sistēmas funkcijas.

Divdaivu ginka lapu ekstrakts 120mg

Fosfatidilserīns

Rutīns


Satur standartizētu divdaivu ginka (Ginkgo biloba) lapu ekstraktu, fosfolipīdu fosfatidilserīnu un flavonoīdu rutīnu, kā arī baltā vītola mizas ekstraktu ar salicīnu, C, E, B6 un B1 vitamīnus.

Standartizēts divdaivu ginka lapu ekstrakts nodrošina augstu un nemainīgu aktīvo vielu koncentrāciju katrā kapsulā.

Divdaivu ginka lapu ekstrakts veicina perifēro asins mikrocirkulāciju, uzlabojot skābekļa izmantošanu arī smadzenēs, tas stimulē atmiņas procesus, veicina prāta spējas, uzlabo izziņas procesu un koncentrēšanās spējas, īpaši cilvēka organisma novecošanās procesā. Labvēlīgi ietekmē redzes un dzirdes funkcijas, palīdz mazināt reiboni un trokšņus ausīs. Palīdz novērst smaguma sajūtu kājās, kāju un roku pirkstu tirpšanu, un salšanas sajūtu.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai asinsvadu darbībai, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

B1 vitamīns (Tiamīns) veicina normālu sirds darbību, normālu nervu sistēmas darbību, normālas psiholoģiskās funkcijas.

 

Saturs

1 kapsulā

% NRV*

Standartizēts divdaivu ginka lapu sausais ekstrakts (24% flavonglikozīdi, 6% terpēnlaktoni, mazāk kā 0.0005% ginkolskābe)

120 mg

 -

t.sk: flavonglikozīdi

28.8 mg

 -

t.sk : terpēnlaktoni

7.2 mg

 -

Japānas soforas sausais ekstrakts (rutīns 95%)

52.64 mg

 -

t.sk : rutīns

50 mg

 -

Sojas pupiņu sausais ekstrakts (fosfatidilserīns 20%)

40mg

 -

t.sk : fosfatidilserīns

8 mg

 -

Baltā vītola mizas sausais ekstrakts (salicīns 3%)

10mg

 -

t.sk. : salicīns

0.3 mg

 -

C vitamīns

80 mg

100%

E vitamīns

6 mg α-TE

50%

B6 vitamīns

1.4 mg

100%

B1 vitamīns

1.1 mg

100%


*% NRV no uzturvielu atsauces vērtības

Sastāvdaļas: standartizēts divdaivu ginka (Ginko biloba L.) lapu sausais ekstrakts (24% flavonglikozīdi, 6% terpēnlaktoni, mazāk kā 0.0005% ginkolskābe) (50:1), želatīns (kapsulas apvalks), C vitamīns (L-askorbīnskābe), apjoma palielinātāja mikrokristāliskās celulozes un pretsalipes vielas silīcija dioksīda maisījums, Japānas soforas (Sophora Japonica L.) sausais ekstrakts (6:1) (rutīns 95%), Sojas pupiņu (Glycine max (L.) Merr.) sausais ekstrakts (200:1) (Satur soju) (fosfatidilserīns 20%), E vitamīns (DL-alfa-tokoferilacetāts), Baltā vītola (Salix alba L.) mizas sausais ekstrakts (6:1) (salicīns 3%), pretsalipes viela silīcija dioksīds, pretsalipes viela taukskābju magnija sāļi (magnija stearāts), B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds), B1 vitamīns (tiamīna hidrohlorīds).


Lietošana: pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā pēc brokastīm, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā lietot tikai pēc ārsta ieteikuma.

Brīdinājumi: nelietot komponentu individuālās nepanesības gadījumā.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt sausā vietā, temperatūrā ne augstākā par +25°C.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Ražotājs: pēc SIA „Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

 

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.