LV
RU

Glucovit Forte

Glucovit Forte

Uztura bagātinātājs

60 tabletes

Neto masa: 75 g

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


Glikozamīna sulfāts un hondroitīna sulfāts ir locītavu skrimšļa pamatkomponenti, skrimšļu un saišu struktūras analogi. Glikozamīns ir svarīga sastāvdaļa locītavu skrimšļu struktūrā, kas cilvēka organismā sintezējas dabiskā ceļā, bet organismam novecojot, tas netiek pietiekoši sintezēts. Cilvēkam glikozamīns ir atrodams visos audos, bet augstā koncentrācijā tas ir sastopams locītavu skrimšļos.

 

Sastāvdaļas 1 tabletē:

Glikozamīns (glikozamīna sulfāts) – 500 mg , hondroitīns (hondroitīna sulfāts) – 400 mg, hidroksipropilmetilceluloze (glazētājviela), maltodekstrīns (skābuma regulētājs), dikalcija fosfāts (skābuma regulētājs), nātrija CMC (stabilizētājs), šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls (stabilizētājs), titāna dioksīds (krāsviela), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela),silīcija dioksīds (pretsalipes viela).

 

 

Produkts nesatur cukuru, raugu, lipekli, sāli, riekstus, laktozi, ģenētiski modificētas vielas,  mākslīgus konservantus un aromatizētājus.

 

Lietošana: pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā vai pēc ārsta norādījuma, ēšanas laikā, uzdzerot glāzi ūdens. Par lietošanu bērniem, kā arī sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, ieteicams konsultēties ar uztura speciālistu vai ārstu.

 

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā vietā, istabas temperatūrā!

 

Ražotājs: pēc SIA „Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots Lielbritānijā.

Izcelsmes valsts: Lielbritānija.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.