LV
RU

GLUCOVIT FORTE + COLLAGEN tabletes N60

GLUCOVIT FORTE + COLLAGEN tabletes N60

Akcentum
Uztura bagātinātājs

60 tabletes

Neto masa: 84 g 


Glikozamīns ar hondroitīnu, papildināts ar kolagēnu, silīciju, cinku un MSM. 

Glikozamīns, MSM,

Hondroitīns,

II tipa kolagēns,

Silīcijs, cinks, selēns,

C vitamīns,

D vitamīns

Glikozamīns un hondroitīns ir locītavu skrimšļa pamatkomponenti, skrimšļu un saišu struktūras analogi. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu darbībai. D vitamīns, mangāns un cinks palīdz uzturēt kaulu veselību.

Sastāvdaļas:

Daudzums un mērvienība diennakts devā (2 tabletēs):

Glikozamīns

1000 mg

Metilsulfonilmetāns

400 mg

Hondroitīns

90 mg

II tipa kolagēns

100 mg

Silīcijs (no Bambusa dzinumu ekstrakta)

10 mg

Cinks

8 mg (80 % NRV*)

Mangāns

0,66 mg (33 % NRV*)

Selēns

44 µg (80 % NRV*)

C vitamīns

53,4 mg (67 % NRV*)

D vitamīns

4 µg (80 % NRV*)

 

٭Uzturvielu atsauces vērtība

 

Sastāvdaļas: D-glikozamīna sulfāta kālija hlorīds (glikozamīns); apjoma palielinātāji: mikrokristāliskā celuloze un dikalcija fosfāts, metilsulfonilmetāns (MSM), hondroitīna sulfāts (hondroitīns), II tipa kolagēns, L-askorbīnskābe (C vitamīns), pretsalipes viela taukskābju magnija sāļi, cinka citrāts (cinks), bambusa dzinumu ekstrakts kas satur silīciju, L-selēnmetionīns (selēns), mangāna citrāts (mangāns), holekalciferols (D vitamīns).

 

Lietošana: ieteicamā deva pieaugušajiem 2 tabletes dienā, uzdzerot glāzi ūdens.

Brīdinājumi: nepārsniegt ieteicamo dienas devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nelietojiet, ja jums ir paaugstināta jutība pret jebkuru šī produkta sastāvdaļu. Nav ieteicams bērniem, grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā.

Uzglabāt oriģinālā iepakojumā, sausā, tumšā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā līdz 25°C.

 

Ražotājs: pēc SIA “Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV – 2114, Latvija pasūtījuma ražots ES.

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.