LV
RU

Gludināsim… grumbas!

Gludināsim… grumbas!

Pierādīts, ka sejas ādas izskatu ietekmē dzīvesveids. Nekad nav par vēlu to pārskatīt un pilnveidot – āda to novērtēs, un jūsu izskats uzlabosies!


Izskata izmaiņu procesa neatņemama sastāvdaļa ir kosmētika. Tās pareiza izvēle ādu padara jaunāku, un cilvēks izskatās jaunāks par savu bioloģisko vecumu.

Tests sejas ādas vecuma noteikšanai

Rūpīgi apskatiet savu seju labi apgaismotā vietā. Atzīmējiet punktus un rezultātam pieskaitiet vēl 20 punktus. Iegūtais rezultāts norādīs jūsu sejas ādas vecumu.

Brūni plankumi

+5

Grumbas mutes rajonā, ap lūpām

+4

Atsevišķas grumbas uz lūpām

+5

Dubultzods

+4

Grumbas uz kakla

+5

Sejas ādas tvirtuma zudums

+5

Grumbas starp uzacīm

+3

Tvirtuma zudums ādai ap acīm

+4

Noslīdējis augšējais plakstiņš

+4

Maisiņi zem acīm

+4

Dziļas rievas deguna un mutes zonā

+3

Dziļas grumbas ap acīm

+4


18–30 gadi

Pirmās grumbas pieres daļā un starp
uzacīm, mīmiskās grumbas

30–40 gadi
Grumbas ap acīm, 38% sieviešu parādās
vecuma plankumi

40–50 gadi
72% sieviešu parādās tā sauktās “vārnu
kājas”, dažas grumbas ap lūpām

50–70 gadi 
Grumbas ap lūpām, dubultzods,
grumbas uz kakla, vispārīgs sejas ādas
tvirtuma zudums
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.