LV
RU

Grūtniecības tests

Grūtniecības tests

Tests grūtniecības noteikšanai mājas apstākļos


Testa strēmele

1 testa strēmele


Testēšanu var veikt jau pirmajā dienā pēc kārtējo mēnešreižu aizkavēšanās. Komplektā ietilpst: Vienreizējās lietošanas tests sterilā vakuuma iepakojumā, lietošanas instrukcija ir uz iepakojuma. Atveriet sterilo iepakojumu tieši pirms testēšanas uzsākšanas. Nelietojiet testu, ja vakuuma iepakojums ir saplēsts. TESTĒŠANAS GAITA Savāciet urīna paraugu tīrā traukā (1. zīm.). Vēlams paņemt paraugu no pirmā rīta urīna- tā hormona HCG saturs būs vislielākais. Izņemiet strēmeli no iepakojuma. Turiet strēmeli vertikāli aiz gala, ievietojiet strēmeli urīnā uz 10 sekundēm līdz līmenim, kas norādīts ar bultiņu uz testa (2. zīm.). Novietojiet testu uz līdzenas, sausas virsmas. Pēc 2-5 minūtēm parādīsies testa rezultāti.

TESTA REZULTĀTI Rezultāts ir pozitīvs, tādā gadījumā, ja logā parādās divas krāsainas svītras- tad jūs esat stāvoklī. Parādoties vienai svītrai rezultāts ir negatīvs- jūs neesat stāvoklī. Ja logā neparādās neviena svītra, tests ir bojāts (vienmēr pārbaudiet derīguma termiņu). Testa rezultātu apstiprināšanai, kā arī jautājumu rašanās gadījumā, lūdzu, griezieties pie sava ginekologa.

 

 

Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.