LV
RU

Hronisko pacientu atbalsta programma oktobrī

Hronisko pacientu atbalsta programma oktobrī Hronisko pacientu atbalsta programmas ietvaros oktobrī "Lavijas aptieka" aptiekās 1. un 2. tipa diabēta pacientiem, multiplās sklerozes pacientiem un pacientiem ar invaliditāti būs iespēja saņemt dāvanas.


DIABĒTA pacientu atbalsta programma

• 1. tipa diabēta pacientiem DĀVANA – insulīna adatiņas 8 mm, N5.
• 1. un 2. tipa diabēta pacientiem DĀVANA – bioMagnijs 300mg + bioKālijs 300 mg parauga 1 paciņu (1 paciņa satur 300 mg magnija un 300 mg kālija). Magnijs un kālijs veicina normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu, uzturēt kaulu un zobu veselību. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.
 
Lai saņemtu dāvanu, pacientam Latvijas aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formātā) insulīna iegādei, kas apliecinās,
ka minētā persona ir 1. vai 2. tipa diabēta pacients.

Ražots Izraēlā. Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansētu uzturu.
Akcija spēkā no 7. oktobra līdz 31. oktobrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

MULTIPLĀS SKLEROZES pacientu atbalsta programma

Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) ar diagnozes grupas kodu G35, DĀVANĀ saņemsiet:
• uroloģisko ieliktņu DAILEE Lady Premium paraugu vienu komplektu.
• bioMagnijs 300mg + bioKālijs 300 mg parauga 1 paciņu (1 paciņa satur 300 mg magnija un 300 mg kālija). Magnijs un kālijs veicina normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību. Magnijs palīdz samazināt nogurumu, uzturēt kaulu un zobu veselību. Kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

Ražots Izraēlā. Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvertīgu un sabalansētu uzturu.
Akcija spēkā no 7. oktobra līdz 31. oktobrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

INVALĪDU pacientu atbalsta programma

Uzrādot invalīda apliecību, DĀVANA – viens uroloģisko ieliktņu DAILEE Lady Premium paraugu komplekts.

Akcija spēkā līdz 31. oktobrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.