LV
RU

Hronisko pacientu programmas piedāvājums janvārī

Hronisko pacientu programmas piedāvājums janvārī Hronisko pacientu atbalsta programmas ietvaros "Latvijas aptieka" aptiekās ir pieejams īpašs piedāvājums alerģijas un multiplās sklerozes pacientiem.


ALERĢIJAS PACIENTU atbalsta programma


Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) medikamentiem alerģijas simptomu ārstēšanai, mūsu farmācijas iestādēs DĀVANĀ saņemsiet:
• Natēja Vitaminus un Natēja Nervus tējas paraugu (1,5 g).

Akcija spēkā līdz 2020. gada 31. janvārim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

MULTIPLĀS SKLEROZES PACIENTU atbalsta programma

Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) ar diagnozes grupas kodu G35, DĀVANĀ saņemsiet:
• Natēja Vitaminus un Natēja Nervus tējas paraugu (1,5 g).

Akcija spēkā līdz 2020. gada 31. janvārim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.