LV
RU

Ice Power

Ice Power

Viens produkts – dažādi pielietojuma veidi:

• sastiepumiem;
• muskuļu sasprindzinājumam;
• brūcēm un atkārtotiem savainojumiem;
• kakla, plecu, muguras sāpēm;
• locītavu sāpēm. 

 

Ice Power aukstais izsmidzinātājs - uzreiz atvēsina un samazina sasituma, sastiepuma un samežģījuma sāpes.

Ice Power aukstais gēls - samazina sāpes, iekaisumus, pietūkumu samežģījumus, sastiepumu un mīksto audu ievainojumu gadījumā.

Ice Power ARTHRO CREME - mazina locītavu sāpes un iekaisuma procesus.

Ice Power aukstais izsmidzinātājs sporta traumām - nodrošina sasitumu, sastiepumu un izmežģījumu ilgstošu atslābināšanu. Samazina pietūkumu.

Ice Power aukstais/siltais maisiņš - samazina pietūkumu un asinsizplūdumu veidošanos, mazina sāpes pie mīksto audu savainojumu gadījumā.

Ice Power vienreizēja komprese instant cold - efektīvs pirmās palīdzības un ārstniecības līdzeklis sastiepumu, samežģījumu, pietūkuma, muskuļu krampju, sasitumu un akūtu sapju gadījumā.

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.