LV
RU

Ielūgums uz Farmaceitu dienas '22 ballīti tiešsaistē

Ielūgums uz Farmaceitu dienas '22 ballīti tiešsaistē

23. septembrī, jau šo piektdien,  Farmaceitu dienai veltīts pasākums. Svētki tuvojas! Ballīte atkal būs! Aicināts ikviens interesents.Labas lietas pārtop par tradīciju! Arī šoreiz tiekamies virtuāli, bet vēl dzirkstošāk un atraktīvāk.


Lieliska kompānija, spridzinoša atmosfēra, pozitīva gaisotne, nedaudz azarta, apsveikumi, vērtīgs balvu fonds, muzikāli pārsteigumi, nebijušas sajūtas.
Stunda kolēģu, draugu, paziņu, arī ģimenes lokā, neizkāpjot no sev ērtas vides.

Nosvini  Farmaceita dienu!

Rezervē savu laiku! Sākums 23. septembrī plkst. 13.00.

Jau tagad reģistrējies šeit 

Viss, kas Tev būs nepieciešams, ir: dators + telefons ( abi ar interneta pieslēgumu)Ieteikums! Labākais veids, kā pavadīt šīs stundas – apvienoties ar kolēģiem, draugiem, ģimenes locekļiem, līdzīgi domājošiem vienā komandā, pie viena datora.

Ielūdz “Latvijas aptieka”

Tiešsaistes saite šeit 

P.s. Tev ir jautājums par ballīti? Zvani!  26160099.

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.