LV
RU

Iesildi muskuļus!

Iesildi muskuļus! Sports Akileine* īpaši "Latvijas aptiekai".

 

• Dinamiskā iesildīšanās ir lielisks sākums, taču ir jānodrošina, ka muskuļi tiek iesildīti salīdzinoši ātri un efektam ir jābūt visu sacensību laiku.

• Ja saulīte spīd siltāk, tas nenozīmē, ka tā tiek līdz muskuļiem, iesildot arī tos! Svarīgi, lai muskuļi būtu sagatavoti slodzei.

• Dalībniekiem, kas ar sportu nenodarbojas profesionāli, par saviem muskuļiem būtu jādomā pastiprināti, jo viņi ir visreālākā riska grupa – intensīva slodze muskuļiem nav regulāra, līdz ar to, ir lielāka iespēja traumām, kuru lielākā daļa veidojas no tā, ka muskulis ir auksts.

*Sports Akileine - farmaceitu radīta, laboratoriski testēta, pasaulē pazīstama un atzīta, pieredzes bagāta (no 1946. gada), precīzi segmentēta produktu līnija

  • profesionāliem sportistiem,
  • amatieriem,
  • aktīvu dzīvesveidu mīlošiem cilvēkiem.

Šie līdzekļi palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Produktu sastāvā tiek plaši iekļauti ārstniecības augi, augu valsts produkti, dabīgas eļļas, vitamīni. Ražota Monako.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.