LV
RU

Imunovit

Imunovit

30 kapsulas

Uztura bagātinātājs ar augu ekstraktiem un vitamīniem. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


 

Ehinācija palielina organisma dabiskās aizsargspējas, stiprina imunitāti un veicina imūnsistēmas funkcijas, labvēlīgi ietekmē augšējo elpceļu veselību (piemīt mīkstinoša iedarbība uz rīkli, kaklu un balssaitēm, atvieglo pašsajūtu kakla un rīkles kairinājuma gadījumā).

Androgrape - dabiska palīdzība augšējo elpceļu veselībai (mīkstina klepu, atvieglo pašsajūtu kakla sāpju gadījumā), palīdz uzturēt imūnsistēmas veselību un veicina organisma dabiskās aizsargspējas.

Vīnogu sēklu ekstraktam piemīt antioksidatīva aktivitāte. Vīnogu sēklu ekstrakts atbalsta šūnu membrānu aizsardzību pret brīvo radikāļu iedarbību, kā arī uztur normālu šūnu veselību un funkcijas. Veicina kardiovaskulārās sistēmas, īpaši sirds un asinsvadu, kā arī kapilāru veselību; veicina venozo asinsriti.

C vitamīns un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

 

Sastāvdaļas 1 kapsulā:

celuloze (kapsula),  mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), ehinācijas (Echinacea purpurea) ekstrakts 4:1 – 60 mg, C vitamīns (askorbīnskābe) – 60 mg (75 % no NRV*), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), andrograpes (Andrographis paniculata) ekstrakts 16:1 – 6,67 mg, cinks (cinka oksīds) – 5 mg (50 % no NRV*), vīnogu sēklu ekstrakts 95 % – 5 mg.

*Uzturvielu atsauces vērtība

 

Lietošana: 1 kapsula dienā.

Lietošanas ierobežojumi: alerģija pret kurvjziežu dzimtas augiem (ehināceja). Par lietošanu sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā ieteicams konsultēties ar uztura speciālistu vai ārstu.

Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.