LV
RU

Izlasi un iegaumē!

Izlasi un iegaumē! Vai izlasījāt 6 svarīgus punktus, kas jāņem vērā, plānojot aptiekas apmeklējumu? Viens no svarīgākajiem - izvēlies aptieku ar mazāku klientu plūsmu.

Mēs nemainām aptieku darba laiku, lai neradītu lielāku klientu intensitāti. "Latvijas aptieka" tīklā ir 64 aptiekas, kas darbu sāk līdz 10.00, to vidū arī 36 aptiekas, kas sāk strādāt pat no 7.00 un 8.00. Agrāk no rīta- mazāka plūsma!

Vēlākās vakara stundās? "Latvijas aptieka" tīklā ir 10 aptiekas, kas strādā arī pēc plkst 20.00.

Pamanījām, ka šī nedēļas nogale ir klusāka, daudzi ir izbraukuši. Izmantojiet arī aptiekas, kas strādā arī sestdienās - to skaits mūsu tīklā ir 44, bet 22 aptiekas strādā arī svētdienās.
Atgādinām, aptieku saraksts ar darba laikiem un tālruņiem, ir pieejams šeit: https://latvijasaptiekas.lv/katalogs
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.