LV
RU

Jauna "Latvijas aptieka" aptieka Pārdaugavā.

Jauna Laba ziņa Bieriņu, Mārupes, Jaunmārupes, Ziepniekkalna iedzīvotājiem! Durvis vērusi jauna aptieka Tēriņu ielā 79. Brīva piekļuve, plašs sortiments, unikāli interjera elementi.

Zinot, ka šobrīd cilvēkiem ir nepieciešams izvairīties no lielas plūsmas, šīs aptiekas atvēršanu pasteidzinājām. Braucot pa Tēriņu ielu, ēkā, kur izvietota klīnika Vesels bērns; Dr. Zēģeles un Dr. Zitmanes prakse, kur darbojas Smaida klīnika un tik ļoti iecienītā Dr. Azarjana, durvis ir vērusi "Latvijas aptieka". Esam atvērti darba dienās no 9.00 līdz 17.00. 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.