LV
RU

Jauns produkts Latvijas tirgū

Jauns produkts Latvijas tirgū

DEXILIP® gels

Izstrādāts, lai rūpētos par lūpām un saplaisājušiem mutes kaktiņiem. Izveido plānu, neredzamu kārtiņu, kas aizsargā un atjauno lūpu ādu.


Dexilip gels ir paredzēts sasprēgājušu lūpu, īpaši saplaisājušu mutes kaktiņu kopšanai ikdienā. Piemērots lietošanai bērniem un pieaugušajiem. Satur sastāvdaļu kombināciju, kas aizsargā un atjauno lūpu ādu. Piemēram, eugenols - no krustnagliņām iegūtas ēteriskās eļļas aktīvā sastāvdaļa, pantenols, propilēnglikols, lizocīms.

Nesatur cukuru un spirtu. Ērts, mūsdienīgs iepakojums – tūbiņa ar aplikatoru.

7ml – lielāks iepakojums, salīdzinot ar vairumu lūpu kopšanas līdzekļu.


Lietošana
: uzklājiet plānu gela kārtiņu uz tīriem un sausiem mutes kaktiņiem 3 līdz 4 reizes dienā.

PRODUKTA VĒRTĪBAS - SASTĀVDAĻAS, KAS PAPILDINA VIENA OTRU.

 

EUGENOLS no krustnagliņu eļļas

Kopš senseniem laikiem krustnagliņu eļļa ir pazīstama ar spēju ātri nomierināt sāpes. Tā ierindojas spēcīgāko dabīgo anestēzijas līdzekļu vidū.

GLICIRETĪNSKĀBE

Gliciretīnskābei, kuru iegūst no lakricas saknes, piemīt pretiekaisuma iedarbība. Tā piešķir Dexilip® gelam arī patīkamu garšu.

LIZOCĪMS

Tas ir antibakteriāls enzīms, kas ir daļa no iedzimtās imūnsistēmas. Lizocīms dabiski daudz atrodams siekalās, asarās, gļotādās un citos ķermeņa audos.

PANTENOLS

B vitamīna saimes pārstāvis. Veicina ādas dzīšanu, kā arī atjauno un nomierina sausu ādu.

HLORHEKSIDĪNA DIGLUKONĀTS

Antiseptiska iedarbība mutes dobuma un lūpu ādas veselības un izskata uzturēšanai ir īpaši aktuāla. Plaši izmantots mutes dobuma higiēnas līdzekļos, piemēram, zobu pastās, mutes skalojamos līdzekļos.

Sastāvs: PEG-32, PEG-6, Propylene Glycol, Panthenol, Glycyrrhetinic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Aqua, Eugenol, Lysozyme, Sodium Saccharin

Patenta un preču zīmes īpašnieks: Pearsceuticals AG, Šveice. 


Ražotājs: NextForce a.s., Čehija.

Izplatītājs Latvijā: SIA “Latvijas aptieka”.

Tilpums: 7 ml.

DEXILIP® gelu 
iegādājies "Latvijas aptieka" aptiekās un https://220.lv/lv/search?q=dexilip

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.