LV
RU

Jaunumi "Latvijas aptieka" zīmola AKCENTUM produktu klāstā

Jaunumi

Ieskaties – jauni AKCENTUM produkti: Folskābe 1mg un SELENIUM ZINC PLUS


 

Folskābe 1 mg

100 tabletes

Uztura bagātinātājs

Folāti veicina: mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, normālu asinsradi un aminoskābes sintēzi, normālas psiholoģiskās funkcijas, normālu imūnsistēmas darbību. Folāti palīdz: nodrošināt šūnu dalīšanās procesu, normālu homocisteīna vielmaiņu, mazināt nogurumu un nespēku.

Saturs:

1 tabletē

% NRV*

Folskābe

1000 μg

500%


* Uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: pieaugušajiem pa 1 tabletei dienā uzdzerot pietiekošu daudzumu šķidruma.

Sastāvdaļas: dikalcija fosfāts (apjoma palielinātājs), mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), folskābe (pteroilmonoglutamīnskābe) – 1000 μg (500 % no NRV*), silīcija dioksīds (pretsalipes viela).

Brīdinājumi: nelietot komponentu individuālās nepanesības gadījumā.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt temperatūrā ne augstākā par +25°C.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Neto masa: 18,0 gSELENIUM ZINC PLUS

30 tabletes

Uztura bagātinātājs

Satur selēna organisko L-selēnmetionīna formu un organisko cinka glikonātu, kas nodrošina optimālu uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā.

Selēns, cinks, C, A un B6 vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Selēns, cinks, kā arī C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Cinks palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību. Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai. A vitamīns palīdz uzturēt ādas veselību.

Cinks un A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi.

Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu normālu vielmaiņu,  uzturēt kaulu veselību, nodrošināt A vitamīna vielmaiņu, uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. Veicina normālas kognitīvās funkcijas, normālu auglību un reprodukciju. Selēns veicina normālu spermatoģenēzi un normālu vairogdziedzera darbību.

B6 un C vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

 

Saturs:

1 tabletē

% NRV*

Selēns

110 µg

200%

Cinks

15 mg

150%

C vitamīns

80 mg

100%

E vitamīns

13,5 mg α-TE

126%

A vitamīns

800 µg RE

100%

B6 vitamīns

2 mg

143%


* Uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: pieaugušajiem 1 tablete dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

 

Sastāvdaļas: cinka glikonāts, apjoma palielinātājs kalcija karbonāts, L-askorbīnskābe, DL-alfa-tokoferilacetāts, L-selēnmetionīns, apjoma palielinātājs mikrokristāliskā celuloze, retinilacetāts, emulgators stearīnskābe, pretsalipes viela silīcija dioksīds, apjoma palielinātājs hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes viela taukskābju magnija sāļi, piridoksīna hidrohlorīds, glazētājvielas glicerīns, karnaubvasks.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Nelietot pēc derīguma termiņa beigām!

Uzglabāt sausā vietā, sargājot no gaismas un karstuma, istabas temperatūrā līdz 25℃!

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, pirms produkta lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu.

Neto masa: 16,7 g

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.