LV
RU

Ķekavas novada iedzīvotājiem durvis vēris jauns moderns daudzprofilu medicīnas centrs

Ķekavas novada iedzīvotājiem durvis vēris jauns moderns daudzprofilu medicīnas centrs
Kopš 2018. gada janvāra beigām Latvijas aptieka Ķekavas novada Valdlaučos atrodas jaunās telpās, pārceļoties no Meistaru ielas 43 uz Atpūtas ielu 5.

Šis jaunais modernais mūsdienīga koncepta daudzprofilu medicīnas centrs, apvieno aptieku un “Veselības centrs 4” filiāli “Valdlauči”.
Projekts tapis sadarbojoties SIA Latvijas aptieka, SIA Veselības centrs4, veikalam TOP un Ķekavas novada domei.

 

Jaunās aptiekas telpas ir plašākas, līdz ar to – ērtākas aptiekas apmeklētājiem un darbiniekiem. Arī tirdzniecības zāle, kas veidota saskaņā ar jauno dizaina konceptu, pēc pirmo apmeklētāju atziņām, ir gaiša, pozitīvas domas un veselību vairojoša. Apmeklētāji jau novērtēja laika ietaupījumu, jo vienā ēkā atrodas gan aptieka, gan medicīnas centrs, gan arī veikals,. Plaša un ērta ir autostāvvieta.

Latvijas aptieka, pārējot uz jaunām telpām, saviem apmeklētājiem sniegs vēl plašāku pakalpojumu un atbalsta klāstu.

Šeit uzskaitīti vien pieprasītākie no esošā piedāvājuma:

Medikamenti

• Recepšu un bezrecepšu medikamenti

• Valsts kompensējamie medikamenti

• Vakcīnas

• M saraksta medikamenti grūtniecēm un bērniem līdz 2 gadu

vecumam

! Valstī nereģistrēto medikamentu pasūtīšana un piegāde


Zāļu gatavošana

• Operatīva piegāde, nestandarta risinājumi, plaša receptūra


Individuālie līgumi

• Ar pacientu

• Ar Nacionālo Veselības dienestu


Lojalitātes programmas

• Zaļā karte

• Sudraba karte (iespēja saņemt ekonomiski izdevīgāku diagnostikas, ārstēšanas, rehabilitācijas aprūpi medicīnas uzņēmumos: Veselības centrs 4, medicīnas sabiedrība ARS, Veselības grupa MFD, Latvijas Jūras medicīnas centrs, Derma Clinic Riga, rehabilitācijas centrs Līgatne, Latvijas Amerikas Acu centrs, optiku tīkls Optio


Izskatam un ādas labsajūtai

• Paplašināts kosmētikas klāsts

• Īpaši ķermeņa kopšanas līdzekļi (t.sk., aknes, psoriāzes, sēnīšu un citu slimību gadījumiem)

 
Sportam un aktīvam dzīvesveidam

Īpašas preces ķermeņa sagatavošanai pirms fiziskām aktivitātēm, ķermeņa atjaunošanai pēc slodzes, traumatisma mazināšanai, aizsardzībai.

 

Sociālie projekti

• Senioriem

• Invalīdiem

• Diabēta pacientiem


Klientu ērtībai

• Farmaceita skaidrojums par preces atšķirībām, tai skaitā, norādot ekonomiski izdevīgāko iespēju

• Dāvanu karte – lielisks risinājums svētku dāvanai

 
Savukārt VC4 filiālē “Valdlauči” pirmās projekta kārtas ietvaros tiek nodrošināti diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi uzlabot pieejamību valsts apmaksātajiem pakalpojumiem Ķekavas novadā. Tuvāko 3 mēnešu laikā, īstenojot otro projekta kārtu, iedzīvotājiem papildus būs pieejami rentgena diagnostikas un citi līgumā ar NVD paredzēti pakalpojumi.

Veselības centrs 4” filiāle “Valdlauči” - https://vc4.lv/filiales-un-kontakti/valdlauci/

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.