LV
RU

LadyVit

LadyVit

30 kapsulas

 

Sabalansēta vitamīnu un minerālvielu kombinācija ar gurķenes un naktssveces sēklu eļļām sievietes veselībai.
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Enerģijai un imūnsistēmai

  • Sastāvā esošais  niacīns, biotīns, vitamīni B1 (tiamīns), B6 un B12 palīdz uzturēt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.
  • Folāti (folijskābe) veicina normālu imūnsistēmas darbību, palīdz mazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.
  • Varš, mangāns, selēns, cinks, riboflavīns un E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.Ādai, matiem un nagiem

  • Sastāvā esošais biotīns palīdz uzturēt matu un ādas veselību.
  • Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu vairogdziedzera darbību.
  • Sastāvā esošais varš veicina normālu ādas un matu pigmentāciju.
  • Cinks veicina normālu auglību un reprodukciju, palīdz uzturēt kaulu, matu, nagu, ādas veselību, redzi.

Lietošana: bērniem no 12 gadu vecuma un sievietēm lietot pa 1 kapsulai dienā. Kapsulai uzdzert glāzi ūdens.  Grūtniecības un zīdīšanas laikā pirms lietošanas konsultēties ar ārstu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām.
Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.