LV
RU

Lai āda vesela un skaista ...

Lai āda vesela un skaista ... ... jāizvēlas piemēroti kopšanas līdzekļi – gan sievietēm, gan vīriešiem, sejai un ķermenim, attīroši un tonizējoši.

SEJAI ieteicami ādas tipam (normāla, sausa, taukaina, kombinēta) vai arī visiem ādas tipiem atbilstoši līdzekļi. Vakarā attīrīšanai lieto spēcīgākus līdzekļus (jānoņem netīrumi, tauki, kosmētika), bet no rīta – maigākus. Ja āda ir izteikti sausa, noderēs kosmētiskais pieniņš, kas satur dabīgas augu eļļas; ja āda ir izteikti taukaina, ieteicams attīrošs gels vai attīrošas putas, kas nesatur eļļu. Līdzekli (pieniņš, gels, putas, skrubji, maskas u.c.) uzklāj uz mitras ādas un iemasē vieglām apļveida kustībām. Viegli noskalo ar siltu ūdeni, tad notīra ar papīra salveti vai vates spilventiņu. Pēc tam lieto ādas tipam atbilstošu toniku, kas atjaunos ādas pH līmeni.

Acu dekoratīvās kosmētikas līdzekļu noņemšanai ieteicams izmantot vates spilventiņus.

ĶERMENIM efektīvi ādas kopšanas līdzekļi ir jogurti, sviesti, losjoni, kā arī skrubji, kas turklāt lieliski palīdz cīnīties ar celulītu. Savukārt dezodoranti neļauj uz ādas vairoties baktērijām un novērš nepatīkamo sviedru aromātu.

ZĪDAIŅIEM un BĒRNIEM jāizvēlas tieši viņiem paredzēti produkti, kas ir dermatoloģiski pārbaudīti
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.