LV
RU

LATVIJAS APTIEKA atbalsta xRace sacensības

LATVIJAS APTIEKA atbalsta xRace sacensības "Latvijas aptieka" atbalsta xRace sacensības, kuru 2. posms norisināsies 12. jūnijā Milzkalnē, Engures novadā. Visiem dalībniekiem būs unikāla iespēja saņemt "Latvijas aptiekas" jauno klienta Sudraba kartes veidu - Tavam sportam.


Ar karti var saņemt īpašas atlaides aptiekas sortimentam, aptiekas sadarbības partneru pakalpojumiem, bet kā jaunums un papildinājums - papildus atlaides „Latvijas aptiekas” īpašā Sporta plauktu sortimentam. Plašāk lasi: http://bit.ly/1qKA90a


Ar šo aktivitāti “Latvijas aptieka” turpina rūpēties par aktīva dzīves veida cienītājiem - amatieriem un profesionāļiem.


Marta Zumberga, sacensību xRace organizatore: "Esam pārliecināti, ka Sudraba karte noderēs visiem xRace dalībniekiem, jo xRace sezona ir gara un izaicinoša, tāpēc ir regulāri un savlaicīgi jārūpējas par savu veselību! Kartes sniegtās priekšrocības to ļaus darīt izdevīgāk!"


xRace ir vienas dienas sacensības, kuru laikā komandas 3 dalībnieku sastāvā orientējas apvidū, pārvietojoties ar velosipēdiem, kājām un laivām, kā arī pilda dažādus interesantus speciālos uzdevumus un virvju uzdevumus. Sacensībās var startēt vieglajā līmenī (tautas klase) un sportiskajā līmenī (sporta klase), tāpēc pasākums ir pieejams dažādas sagatavotības darbiniekiem. xRace sacensības ir brīvā dabā pavadīta diena ar interesantiem uzdevumiem un gandarījumu finišā!

Plašāk par sacensībām lasi: www.xrace.lv


Par to, kā un kur sacensību dalībnieki varēs pieteikt un saņemt Sudraba karti Tavam sportam, informācija sekos.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.